top of page

Правила бронювання та оплати

1. Оплата за проживання та додаткові послуги Готелю здійснюється у національній валюті України – гривня. Форма оплати у готівковій та безготівковій формі (платіжні картки Visa, Master Card, Maestro, American Express).

2. Для гарантованого бронювання номера в готелі проводиться передоплата у розмірі вартості від однієї доби проживання до 50% від проживання з наступною оплатою всього періоду проживання при заселенні.

3. Передоплата здійснюється протягом доби після підтвердження бронювання. У разі, якщо передплата не надійшла у зазначені терміни, бронь вважається негарантованою та номер перебуватиме у вільному продажу.

4. При запізненні гостя більше, ніж на добу, без заздалегідь попередження Адміністрації готелю, гарантована броня анулюється без попередження. Передплата за першу добу проживання поверненню не підлягає.

5. Час реєстрації та поселення в готелі починається з 14:00 поточної доби за київським часом, виїзд до 12:00 наступного дня.

5. Ранній заїзд (з 06:00 до 14:00), або пізній виїзд (після 12:00 та до 18.00) надається гостям лише за наявності в готелі вільних місць та відсутності заявок на ті самі дати, та оплачується відповідно до прейскуранта. готелю (50% вартості номера за добу).

6. При заїзді гість надає адміністратору документ, що засвідчує його особу (паспорт, права водія) заповнює реєстраційну картку та вносить повну оплату за проживання в готелі. Готель залишає за собою право відмовити у наданні послуг гостям, які не надали посвідчення особи або не сплатили за проживання.

7. Продовжити період проживання в готелі можливо за наявності вільних місць та згідно з поточними тарифами готелю.

8. При поселенні в готель оплачується повна вартість проживання за мінусом передоплати.

bottom of page